„Części świata wewnętrznego” – plan zdjęciowy

Spojrzenie na plan zdjęciowy sesji fotograficznej do tomiku poezji Natalii i Marty Turostowskich „Części świata wewnętrznego”. Poetki mimo trudności z poruszaniem się spowodowanym dziecięcym porażeniem mózgowym wytrzymały wszystkie nasze pomysły. Na planie modelki, fotograf Anna Marchlewska, oraz malarka Justyna Zawistowska, a także mama artystek, pani Bogumiła.

 

Film reklamowy dla malarki Justyny Zawistowskiej

JDC MEDIA prezentuje film reklamowy warsztatów plastycznych z malarką Justyną Zawistowską. Praca na planie była przyjemnością i ze względu na niepowtarzalną prowadzącą, ale także ze względu na aktorów:

Agnieszka Branewska
Jakub Maślanka
Grazyna Gonczar
Marta Stawna
oraz Mikołaj

Serdecznie wam wszystkim dziękuję, a resztę zapraszam do oglądania mojego małego dzieła. Nie zapomnijcie koniecznie zapisać się na warsztaty lub też zapisać na warsztaty waszych pociech. Najbliższe już jutro 10 listopada o 17:00 w Domu Dźwięku w Poznaniu na ul. Sikorskiego 17.

Polecam,
Jacques de Chiffon (hr.)

*
link do eventu:
https://www.facebook.com/events/155976531662205/
www.justynazawistowska.com

„Części świata wewnętrznego” – sesja zdjęciowa

Wydawnictwo JDC Media rozpoczęło intensywne prace nad książką z poezją autorstwa Natalii i Marty Turostowskich „Części świata wewnętrznego”. W ostatni weekend nasza wesoła kompania zawiązała szyki, aby wykonać fotografie ilustrujące wiersze. Do projektu dołączyła znana paryska fotograf Anna Marchlewska. Stroje do sesji wybrała znakomita malarka Justyna Zawistowska, a o dobry wygląd poetek zadbała Marta Byczyk odpowiedzialna za wizaż nimf w moich dotychczasowych teledyskach z serii Rara Avis. Wszyscy dołożyliśmy starań by stworzyć wspaniałą scenerię oddającą ducha utworów. Więcej szczegółów już wkrótce!

Radio Silence

Miałem przyjemność uzupełnić muzykę moich znajomych o stronę wizualną ich sztuki. Dzięki podjętej współpracy powstało logo zespołu Radio Silence, kilka ogólnych koncepcji plastycznych, plakat koncertowy (który dopiero ujrzy światło dzienne ), a także ten skromny teaser ich nadchodzącego albumu „Deadfall”. Na tym się niestety skończyło. Odrzucili wszystkie moje propozycje na solówki. Wydawnictwo JDC Media chętnie podejmie się współpracy i z innymi artystami pod warunkiem, że grasz na gitarze tak dobrze jak Mikołaj Matuszewski, a na bębnach wychodzą Ci takie blasty jak Łukasz Cookie Niewiadomski.

Smutne Piosenki

Pewnej nocy dostałem od Pauliny Frąckowiak mailem kilka wierszy. Czułem się zaszczycony, ponieważ wiedziałem, że podzielenie się nimi ze mną kosztowało ją sporo odwagi. Wierszami byłem oczarowany. Paulina ma prawdziwy talent. Ale nie tylko do poezji. Słowa ubrała w fantastyczną muzykę i zachęciła kilka osób do jej projektu Smutne Piosenki. A potem przyjechali do mnie do ogródka i zagrali koncert. Prezentuję Smutne piosenki na Gorzkim Polu. Voilà!