Akcja wysyłania paczek na Ukrainę

Wraz z moim przyjacielem i managerem Andrzejem Górnym przyłączyliśmy się do akcji pomocy dla Ukrainy, dzięki uprzejmości Poczty Polskiej, która zdecydowała się do końca marca wysyłać paczki za wschodnią granicę bez pobierania opłat.

Zbieraliśmy:
ODZIEŻ – czysta może być używana np. kurtki, spodnie, rajstopy, skarpetki, bielizna, podkoszulki, buty, swetry etc.
ŻYWNOŚĆ – np. rodzynki, czekolady, kakao, morele, orzechy, migdały, cukierki, żelki Haribo itp., makaron, cukier, ryż, kasze, budynie, kisiele, herbata, kawa, witaminy w cukierkach, mąka, zupy w proszku, kostki rosołowe – nie może być to żywność pochodzenia ZWIERZĘCEGO.

 


 

PODSUMOWANIE
Udało nam się wysłać łącznie 25 paczek bezpośrednio do różnych rodzin na Ukrainie. Były to przede wszystkim rodziny, które straciły mężów i ojców na Majdanie. Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim i Andrzeja wszystkim osobom, które nam pomogły. Muszę nadmienić, że Poczta Polska była do akcji kompletnie nieprzygotowana, zdarzyła się jedna placówka, która odmówiła przyjęcia paczek, natomiast praktycznie na każdej poczcie kadra była niezaznajomiona z warunkami akcji. Ale za to było wesoło. Hej!

 

Pierwszy Koncert Entuzjaści Band

Po zebraniu ludzi, którzy chcieliby ze mną grać, a nie są to ludzie przypadkowi, perkusista Kuba Michalak i skrzypaczka Marta Nienajadło przystali na wspaniały pomysł zagrania koncertu na 90 urodzinach mojej babci. I może dla niektórych zespołów byłby to straszny obciach, ale ja myślę, że moja babcia była strasznie wzruszona.