The Pineal

Mam niewątpliwą przyjemność grać w zespole z magistrem sztuk pięknych Pauliną Frąckowiak. Paulina jest kompozytorką i basistką zespołu The Pineal, zespołu który cenię bez względu na naszą znajomość. Właśnie wypuścili swój pierwszy teledysk. Z pełnym przekonaniem zachęcam was do zapoznania się z ich twórczością.

Dobra Strona Rocka

Nie wygraliśmy, ale dostaliśmy piękny dyplom i z nim wróciliśmy ze stolicy. Podczas występu Konradowi spadł mikrofon, a mi pękła struna, ale i tak pewna dobra dusza zapowiedziała, że będą nas puszczać w radiu, więc czujemy się wygranymi mimo okropnego zmęczenia, przed i po koncercie.

Dziękujemy Fundacji Ave za możliwość wystąpienia na Dobrej Stronie Rocka, to dla nas prawdziwe wyróżnienie móc grać z tak dobrymi zespołami jakie się tam pojawiły.

Ja ze swojej strony dziękuję zespołowi, za to przejechał dzisiaj ze mną tyle kilometrów i dodatkowo wytrzymał moje i Andrzeja nocne rozmowy.

Trasa koncertowa

Z przyjemnością informuję, że od października wraz z Entuzjaści Band ruszamy we wspólną trasę koncertowo-poetycką, z pisarką i poetką Gittą Rutledge. Inauguracja trasy 4 października w Mikstat. 

Zapraszam na stronę pani Gitty. To niesamowicie empatyczna i wrażliwa artystka: http://www.gittarutledge.com/ Myślę, że twórczość pani Rutledge doskonale pasuje do naszej muzyki sentymentalnej.trasa

Dobra Strona Rocka – eliminacje

Zostałem zaproszony przez organizatorkę do wzięcia udziału wraz z Entuzjaści Band w eliminacjach do festiwalu Dobra Strona Rocka. Chcecie nam pomóc? Możecie na nas głosować pod tym adresem: 
https://www.facebook.com/dobrastronarocka/app_425042714278677.

Trzeba kliknąć na miniaturkę mojego zdjęcia z gitarą we mgle z planu teledysku do Wisielca. Z góry dziękuję. Przejdą tylko Ci co mają dużo znajomych na facebooku, czyli szanse mamy średnie! Ale kto wie…