Radio Silence

Miałem przyjemność uzupełnić muzykę moich znajomych o stronę wizualną ich sztuki. Dzięki podjętej współpracy powstało logo zespołu Radio Silence, kilka ogólnych koncepcji plastycznych, plakat koncertowy (który dopiero ujrzy światło dzienne ), a także ten skromny teaser ich nadchodzącego albumu „Deadfall”. Na tym się niestety skończyło. Odrzucili wszystkie moje propozycje na solówki. Wydawnictwo JDC Media chętnie podejmie się współpracy i z innymi artystami pod warunkiem, że grasz na gitarze tak dobrze jak Mikołaj Matuszewski, a na bębnach wychodzą Ci takie blasty jak Łukasz Cookie Niewiadomski.

Natalia i Marta Turostowskie „Części świata wewnętrznego”

Mam przyjemność ogłosić, że moje wydawnictwo JDC Media pracuje nad swoją pierwszą publikacją. W tym roku światło dzienne ujrzy i zagości na półkach księgarni bogato ilustrowany tomik poezji o tytule „Części świata wewnętrznego” autorstwa sióstr Natalii i Marty Turostowskich. Wiersze przeniosą was w magiczny świat bliźniaczek, tak bliski i znajomy, a jednak tak odległy. Poetki, choć mentalnie w pełni sprawne, od dzieciństwa zmagają się z porażeniem mózgowym nabytym już po urodzeniu w szpitalnym inkubatorze. Ich twórczość stanowi opis nieznanych zdrowym osobom zmagań, specyficznego postrzegania świata i poczucia humoru oraz niewiarygodnego hartu ducha, którego wielu mogłoby im pozazdrościć.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pauliny Skorupskiej z Fundacji „Mały Dom Kultury” w Poznaniu. http://www.mdk.krzyk.pl

Konkurs dla Kropki

 

Koncert „Opowieści”

bilety w sprzedaży: jacques@dechiffon.com  https://www.facebook.com/Kropka.Poznan/

***

Kawiarnia Kropka zaprasza na jedyny w swoim rodzaju koncert akustyczny poezji śpiewanej: „Opowieści”, w wykonaniu Jacquesa de Chiffon. Po koncercie publicznosć zostanie dodatkowo ugoszczona niezapomnianą kolacją.

Spółdzielnia Socjalna Kropka prowadzi na osiedlu Armii Krajowej 101 (kompleks DK Jędruś) kawiarnię i cukiernię, której wypieki zadowolą najwybredniejszych smakoszy. Ponadto tworzy przestrzeń – miejsce przyjazne dla małych i dużych, zapracowanych i odpoczywających, chcących wypić małe espresso i zjeść pożywny lunch. Zdrowo i kolorowo to motto w naszej kuchni.

Kropka nie jest zwykłą firmą – jest przedsiębiorstwem społecznym. Głównym celem naszej działalności jest stwarzanie miejsc pracy dla osób, które na otwartym rynku pracy borykają się ze szczególnymi problemami, a zyski w całości przeznaczane są na reintegrację społeczną i zawodową. W Kropce zatrudnienie znajdują osoby przez wiele lat oddalone od rynku pracy oraz z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Korzystając z naszych usług nie tylko wchodzicie Państwo w przyjazny, serdeczny świat, miłą atmosferę i pierwszej jakości naturalne wyroby, ale w prawdziwy sposób przyczyniacie się do trwałego powrotu na rynek pracy osób naprawdę tego potrzebujących.