Fotorelacja i recenzja z koncertu w Marvell House

Pierwsze wrażenie: zanurzenie w Byciu takim, jakie jest Tu i Teraz. Lokalny koncert na przydomowej scenie w Przeźmierowie, ujawniający ‚gołą prawdę o życiu’, jedną z możliwych i niewątpliwie subiektywną, ale jednocześnie nieco w duchu filozofii zen. Jest to zatem prawda przyswajalna dla wszystkich obecnych w zależności od potrzeby chwili w ich życiu i aktualnego poziomu świadomości  Autentyczność i otwartość na scenie pociągają za sobą autentyczność reakcji u publiczności. Dzięki temu świetny kontakt pomiędzy członkami zespołu przełożył się na świetną komunikację z słuchaczami-widzami. Efekt: koncert pełen inspiracji.

Dziękuję i pozdrawiam,
Katarzyna Anna Weiss

zdjęcia © Marta Bagińska

1 Comment

  • Sara L.

    30 maja 2014 at 15:55 Odpowiedz

    To, że poezja śpiewana jest gatunkiem innym, niż wszystkie wiadomo nie od dziś.To , że ma ona specyficznych odbiorców myślałam do dnia , w którym odbył się koncert trio „Jacques de d Chiffon”.
    Nie dość ,że przedział wiekowy był zróżnicowany, to rodzaj odbiorców wszelaki.Sądzę,ze utwory zaprezentowane tego wieczoru przez wokalistę otoczone tłem muzycznym w postaci gitary, skrzypiec i djemby (rodzaj bębenków), poruszyły nie tylko mnie…Pozwoliły w pędzie dnia, zatrzymać się na chwilę, pomyśleć , zastanowić się. Dodatkowe wrażenie zrobił na mnie wystrój wnętrza, troszkę jak w teatrze, troszkę jak u przyjaciół…Dziękuję za ten wieczór z „Jacques de Chiffon”.
    Pozdrawiam

Post a Comment

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code