Koncert „Opowieści”

bilety w sprzedaży: jacques@dechiffon.com  https://www.facebook.com/Kropka.Poznan/

***

Kawiarnia Kropka zaprasza na jedyny w swoim rodzaju koncert akustyczny poezji śpiewanej: „Opowieści”, w wykonaniu Jacquesa de Chiffon. Po koncercie publicznosć zostanie dodatkowo ugoszczona niezapomnianą kolacją.

Spółdzielnia Socjalna Kropka prowadzi na osiedlu Armii Krajowej 101 (kompleks DK Jędruś) kawiarnię i cukiernię, której wypieki zadowolą najwybredniejszych smakoszy. Ponadto tworzy przestrzeń – miejsce przyjazne dla małych i dużych, zapracowanych i odpoczywających, chcących wypić małe espresso i zjeść pożywny lunch. Zdrowo i kolorowo to motto w naszej kuchni.

Kropka nie jest zwykłą firmą – jest przedsiębiorstwem społecznym. Głównym celem naszej działalności jest stwarzanie miejsc pracy dla osób, które na otwartym rynku pracy borykają się ze szczególnymi problemami, a zyski w całości przeznaczane są na reintegrację społeczną i zawodową. W Kropce zatrudnienie znajdują osoby przez wiele lat oddalone od rynku pracy oraz z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Korzystając z naszych usług nie tylko wchodzicie Państwo w przyjazny, serdeczny świat, miłą atmosferę i pierwszej jakości naturalne wyroby, ale w prawdziwy sposób przyczyniacie się do trwałego powrotu na rynek pracy osób naprawdę tego potrzebujących.

No Comments

Post a Comment

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code